Nawigacja

Pierwszy występ - Buty nie do Pary!

Pierwszy występ - Buty nie do Pary!
Opublikowano 24 czerwca 2011r.

      Już po wszystkim, możemy ochłonąć :)
      Jesteśmy mile zaskoczeni, ile radości i uznania potrafią przekazać ludzie, klaszcząc przez kilka minut. Zmęczeni, ale i szczęśliwi przyjęliśmy je z godnością. I właśnie wtedy, kiedy jest już po wszystkim, przypominają się nakłady energii włożone w przygotowanie występu i myśli się: cholera, warto było.
      Pewnie, że mogliśmy działać sami, ale co by z tego wynikło? Tego nie wiemy, bo z pomocą przyszły nam osoby, które mogą uruchomić znajomości, rzecz jasna, na legalnej ścieżce :) To właśnie dzięki Nim w znaczącej mierze nasz spektakl miał prawo bytu w całkiem niezłych warunkach.
      Dlatego z całego serca dziękujemy zastępcy wójta naszej gminy, Pani Katarzynie Sosadzie. To właśnie dzięki Niej nasz pierwszy spektakl wyszedł wyśmienicie. Pani Sosada wciąż nas wspiera, dlatego w jej kierunku wysyłamy grom uścisków i całusów! :-) Zastępca wójta LUBI TO! :-)
      Gdyby nie nasz proboszcz, Romuald Kokoszka, po prostu nie wystąpilibyśmy. Dzięki jego uprzejmości dostawaliśmy klucze do salki katechetycznej zawsze wtedy, kiedy chcieliśmy.
      Chcemy podziękować także panu Klaudiuszowi Aplikowi, czyli "panu od dźwięku i światła" :-) Jego profesjonalizm i poświęcanie własnego czasu przełożyło się na efekty końcowe.