Nawigacja

Występ na otwarciu Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach!

Występ na otwarciu Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach!
Opublikowano dnia 14 września 2011r. 

      Po ciepłym przyjęciu publiczności i pozytywnej recenzji naszego pierwszego występu, Pani Anita Nalepa, dyrektorka biblioteki zbrosławickiej, zaproponowała nam występ na otwarciu CUP-u. Był to debiut na nowej scenie w zupełnie odmiennych warunkach, ale także swoisty sprawdzian, ponieważ mieliśmy okazję wystawić Buty nie do Pary tylko przed zaproszonymi gośćmi. Co prawda grupa osób nie była liczna, lecz obecność wójta gminy i innych osób pełniących ważne funkcje w całym powiecie, a nawet województwie, mobilizowały w równym stopniu, jak wypełniona po brzegi widownia :)
      Było nam niezwykle miło, kiedy zaproszono nas do bufetu, gdzie mogliśmy w towarzystwie wszystkich zaproszonych gości porozmawiać o przeszłości i przyszłości Niespasowanych. Kątem oka z radością spoglądaliśmy, którzy z Nich wsuwają do kieszeni lub portfeli nasze wizytówki, przygotowane specjalnie na tą okazję :)
      Może i podczas występu przydałoby się kilka reżyserskich cięć, ale jak przyznał jeden z widzów: "Z trudnych sytuacji wychodziliście perfekcyjnie" - co bardzo nam posłodziło. Mimo, że przyjęliśmy podziękowania i gratulacje cenionych osób, informujemy, że nie spoczniemy, póki nie osiągniemy satysfakcjonującej dla nas perfekcji! :)

      Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszego występu, wykonanych przez niespasowanego fotografa, Martynę Kobielnik.
   
      Wejście do galerii >>