Nawigacja

Występ w Świetlicy Gminnej w Wieszowie!

Występ w Świetlicy Gminnej w Wieszowie!
Opublikowano dnia 22 października 2011r.

      Dzisiejszy występ był wyjątkowy z kilku względów. Po pierwsze, kamerzyści z firmy Kostar uwiecznili nas w formie cyfrowej, co — mamy nadzieję — stworzy nam wiele nowych możliwości oraz otworzy perspektywy dalszej twórczości. Nagranie to stanie się naszym materiałem promocyjnym, którym będziemy posługiwać się w przyszłości, chcąc zaistnieć na innych scenach, np. powiatowych. Po drugie, musieliśmy sprawdzić się w zupełnie innych warunkach technicznych. Większa scena, opanowanie nowego, bardziej zaawansowanego oświetlenia i brak kurtyny wymagały sporo wysiłku. Kolejnym wyzwaniem była dziś publiczność, jej ilość, nastrój oraz ogólnie pojęte poczucie estetyki. Jednak nasza ocena nie jest tak ważna jak wrażenia samych odbiorców, dlatego liczymy na wasze komentarze w księdze gości :)

      Z usług firmy Kostar mogliśmy skorzystać dzięki wsparciu finansowemu Pana Adriana Witkowskiego. Serdecznie dziękujemy! Doceniamy także pomoc pracowników Zbrosławickiej Biblioteki Publicznej, Urzędu Gminy, Świetlicy Gminnej w Wieszowie oraz Pana Klaudiusza Aplika. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszej publiki. Wasza obecność jest dla nas priorytetem!
      Wkrótce dostępne będą zdjęcia z dzisiejszego występu.

      Ciekawostka: O dzisiejszym występie można było dowiedzieć się z rozwieszonych w kilku miejscowościach plakatów, portalów Facebook i NK, strony internetowej gminy Zbrosławice oraz — ku naszemu pozytywnemu zdziwieniu — także z tygodnika „Gwarek”.