Nawigacja

Po premierze "Ławki"


Po premierze "Ławki"
Opublikowano dnia 21 listopada 2011r.

      Premiera „Ławki”, spektaklu tak odmiennego od „Butów nie do Pary”, była dla nas sporym wyzwaniem zarówno jeśli chodzi o grę aktorską, która wymagała wejścia w niecodzienne, trudne i poważne życiowe role, jak i oprawę muzyczną, a szczególnie teksty piosenek, którymi należało oddać cały wachlarz przeróżnych emocji. Nie lada zadaniem było dla nas dość częste operowanie kurtyną, wynikające z krótkich, lecz treściwych aktów, ogromne zmiany scenografii oraz opanowanie wielu rekwizytów.
      Niestety nie zawsze wszystko sprzyja odpowiedniej atmosferze. Entuzjazm naszej grupy został nieco zachwiany organizacją i sposobem realizacji etapów imprezy. Spływają do nas także nie do końca pozytywne opinie na temat nagłośnienia, które mogło zakłócić odpowiedni odbiór przekazywanych ze sceny treści. Mamy to na uwadze i szykujemy już kolejne występy specjalnie dla Was!
      Czekamy na wszelkie opinie na temat spektaklu w księdze gości.

      Dziękujemy za zaproszenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Księdzu Romualdowi Kokoszce za udostępnienie scenariusza i zezwolenie na jego przeróbki oraz udostępnianie salki katechetycznej na próby i Gminnej Bibliotece Publicznej za wsparcie. Z tego miejsca chcielibyśmy także szczerze pogratulować laureatom konkursu na temat „Trzeźwego i zdrowego stylu życia”. Mamy nadzieję, że spektakl przypadł Wam do gustu :)

      Zapraszamy do galerii zdjęć z występu! >>