Nawigacja

Po premierze trzeciego spektaklu...

Po premierze trzeciego spektaklu...
Opublikowano dnia 27 grudnia 2011r.

      ...zastanawiamy się, dla kogo tak naprawdę te Święta były BOMB(k)OWE? :-)
      Pomijając bohaterów spektaklu, na pewno dla nas, ponieważ zaraz po premierze „Ławki” zabraliśmy się ostro do roboty, przygotowując dla Was kolejne przedstawienie, które mieliście okazję zobaczyć w drugi dzień Świąt.
      Pozwólcie, że tym razem nie ujawnimy swojej oceny na jego temat. Każdy z Was ma przecież swoje własne zdanie i odczucia.
      Słuchając opinii możemy wyciągnąć wiele wniosków (na przykład teraz już wiemy, że wyłączanie mikroportu po zejściu ze sceny to absolutna podstawa, szczególnie gdy ma się zamiar wypowiedzieć niecenzuralne słowa... ;-)). To wydaje się takie logiczne... Bardzo ważna jest także Wasza reakcja „na żywo”. Słysząc śmiech, brawa lub nie słysząc nic :-P dajecie nam znaki czy nasze cele zostały osiągnięte oraz co się Wam podoba.
      Ze względu na mocne, świecące prosto w oczy reflektory, nie jesteśmy w stanie zaobserwować wyrazu Waszych twarzy, dlatego liczymy na to, że zechcecie nam opowiedzieć o swoich wrażeniach na temat BOMB(k)OWYCH ŚWIĄT, pozostawiając wpis w księdze gości.

      Trzy premiery w ciągu pół roku to wiele, biorąc pod uwagę charakter naszej grupy. Każdy z nas uczy się lub pracuje, mając dodatkowo sporo innych obowiązków, co sprawia, że nie zawsze jesteśmy dyspozycyjni. Ale kto by się tym przejmował? Przecież siła tkwi w młodych, prawda?
      No, wystarczy już tego słodzenia :-) Teraz głos macie Wy, nie oszczędzajcie klawiatury! Gorąco zapraszamy do księgi gości!!!

      Swego rodzaju zwyczajem pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji przedstawienia. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą nagłośnieniową i oświetleniową Sound Studio z Wieszowy. Szczególne podziękowania kierujemy także do Katarzyny Sosady, Gminy Zbrosławice, Gminnej Biblioteki Publicznej (Centrum Usług Publicznych) oraz ks. Proboszcza Romualda Kokoszki.
      Przede wszystkim dziękujemy jednak Widzom. Zaręczamy - dla pełnej sali gra się o wiele przyjemniej :-)

      No i mamy nadzieję, że mandarynki i ciasteczka były smaczne :-)

      Zapraszamy także na stronę www.imprezy.wieszowa.pl gdzie znajdziecie informacje na temat ciekawych wydarzeń, odbywających się w naszej Gminie.

      Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu! >>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.