Nawigacja

Nowy "towar" w grupie!

Nowy "Towar" w grupie!
Opublikowano dnia 1 marca 2012r. || Komentuj

      Znacie Krzysia Sternę? Ten taki… dość wysoki i w okularach? Kiedyś był normalnym chłopakiem — wstawał rano i chodził do szkoły, jak na porządnego maturzystę przystało. W weekendy odpoczywał, czasem zapewne chadzał na imprezy (co na nich się działo — lepiej się nie zagłębiać!) Jego normalność objawiała się na wiele sposobów, ale tylko dla wnikliwych oczu widoczne było TO coś…
      Przez wiele miesięcy żył w błogiej nieświadomości…. nie miał pojęcia, że za jakiś czas zostanie wchłonięty przez pewną dziwną grupę ludzi….
      Tymczasem w naszych głowach aż huczało od tajemniczych szeptów…

…toooo ooon...
                                 …jeeest gotoooowy… 

                                                                               …naaadszedł czaaasss...

                                                                                                                               ...przeeeszedł prrróbę...


      I tak, zachęceni zdolnościami muzycznymi i aktorskimi Krzysia (oraz oczywiście diabelnymi podszeptami), otwarliśmy przed nim szeroko nasze niespasowane ramiona i szczerząc zęby w chytrym, niespasowanym uśmiechu: „Chodź, Krzysiu, chodź!” — wołaliśmy. „Bądź niespasowany, bądź jednym z nas!”.
      W taki właśnie magiczny sposób Krzysiu stał się TRZYNASTYM (bynajmniej nie pechowym!) członkiem grupy. Wcześniej wystąpił już z nami podczas premiery „Ławki” i jak się okazało, będzie robił to nadal, nie tylko w tym spektaklu.
      Mamy nadzieję, że będzie mu przytulnie w naszych skromnych progach. Przywitajcie go gorąco (komentarze świetnie się do tego nadają!) i dopingujcie na scenie!

      W zakładce SKŁAD ukazało się już zdjęcie Krzysia, jeśli jesteście ciekawi jaką strzelił minę do martynowego aparatu i jak opisał swoją osobę, koniecznie tam zaglądnijcie :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.