Nawigacja

Pierwszy skecz za nami...

Pierwszy skecz za nami...
Opublikowano dnia 19 marca 2012r. || Komentuj

      Zbrosławicka Szkoła po obchodach 80-lecia dumnie kroczy ku kolejnym Jubileuszom. My natomiast z uśmiechem dopisujemy występ w szkole do listy scenicznych doświadczeń, licząc na to, że publiczność miło spędziła z nami czas.
      Tym, czego na pewno nie zapomnimy z dnia 17-go marca 2012r. będzie przede wszystkim atmosfera paniki za kulisami związana z nieokreślonym momentem występu i koniecznością zachowania ciszy. Na szczęście nerwy koiła duża frajda z przebierania, „makijażowania”, czesania i innych zabiegów upiększająco – koloryzujących :-)
      Jednak występ to nie tylko niezapomniana atmosfera. To także okazja do nabywania nowych doświadczeń. Jedno z nich związane jest z niesprzyjającą akustyką sali gimnastycznej (ach, te sale!), mobilizującą nas przede wszystkim do pracy nad dykcją i lepszą emisją głosu. Chcemy więc spróbować wystawić spektakl bez pomocy mikrofonów. Pierwsza próba już 25. marca, czyli spektakl pt. Ławka (informacje w zakładce CO? GDZIE? KIEDY?). Przyjdźcie i oceńcie nas sami!
      Wracając jednak do 80-lecia… Kolejne doświadczenie polegało na tym, że był to nasz pierwszy autorski… SKECZ! A ten, jako gatunek, z założenia powinien rozbawić. A ile cech prawdziwego skeczu znalazło się w naszym? Na szkolnych korytarzach słyszeliśmy same pochwały, ale to nie oznacza, że nie jesteśmy świadomi błędów, których… nie ujawnimy! :-) Pamiętajcie, że nadal możecie oceniać nasz skecz za pomocą tej strony!
      Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Szkoły w Zbrosławicach za umożliwienie nam wzbogacenia części artystycznej obchodów Jubileuszu oraz podarowania nam możliwości powspominania starych, dobrych czasów.

      Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu >>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.