Nawigacja

Świeżo po ŁAWCE

Świeżo po "Ławce"
Opublikowano dnia 26. marca 2012r. || Komentuj

      Z zadowoleniem możemy uznać drugą odsłonę „Ławki” za zaliczoną ;-) Cieszymy się z tego, że znów byliście razem z nami. Mamy nadzieję, że przyjęte rozwiązania dotyczące kurtyny, nagłośnienia i scenografii sprawdziły się i pomogły Wam w lepszym odbiorze. Będzie nam miło, jeśli wyrazicie swoje zdanie w komentarzach.
      Sami odczuwamy potrzebę wyróżnienia wśród elementów scenografii parawan — nasz pierwszy, duży niespasowany nabytek, z którego jesteśmy bardzo dumni! Powstał on dzięki P. Anecie i P. Januszowi Glagla, którzy wykonali go wliczając tylko koszty materiałów (WIELKIE DZIĘKI!). Naturalnie gdyby nie materialna pomoc Was wszystkich, naszych widzów, nie znalazłby się on na wyposażeniu Niespasowanych, dlatego bardzo dziękujemy za każde wsparcie!
      I tradycyjnie na koniec słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wspomagali nas w organizacji spektaklu. Począwszy od planowania, po promocję w formie plakatów i newsów na stronach internetowych, po dzień występu.

      Już wkrótce na naszej stronie dostępna będzie galeria ze spektaklu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.