Nawigacja

Zacny jubileusz z udziałem Niespasowanych

Zacny jubileusz z udziałem Niespasowanych
Opublikowano dnia 11. marca 2012r. || Komentuj

      Każda szkoła ma swoje święta i ważne rocznice. Czy wiecie, że nasza zbrosławicka szkoła obchodzi w marcu 80-lecie? Tak, to już osiemdziesiąt lat! Niektóre rzeczy zmieniły się nie do poznania, ale część z nich, mimo upływu tak długiego czasu, pozostała bez zmian.
      Z okazji tego jubileuszu przygotowujemy specjalny skecz pt. „Wcale nie taka budowa cepa”, w którym udamy się w sentymentalną podróż, nie zapominając przy tym o odpowiedniej dawce humoru, bo czy ktoś powiedział, że w szkole musi być wszystko na serio? :) Oprócz ukazania historii z życia wziętych (tych starszych i tych współczesnych) postaramy się także przypomnieć Wam jak to „Fajnie bywało w tej starej, dobrej szkole”  –  pod różnymi względami.
      Gorąco zachęcamy więc do uczestniczenia w całej uroczystości – wszak to NASZA SZKOŁA! Absolwentów wydała nie mało!
      Informacja o naszym występie widnieje już w terminarzu. Bardziej szczegółowy plan obchodów 80-lecia szkoły znajduje się pod adresem http://www.szkola.zbroslawice.pl/

      Zachęcamy Was do tego, żebyście obserwowali naszą stronę, dzięki niej będziecie zawsze na bieżąco! A będzie się działo, oj, będzie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.