Nawigacja

Pierwszy na wsi wieczór artystyczny!

Pierwszy na wsi wieczór artystyczny!
Opublikowano dnia 26. marca 2012r. || Komentuj 


      O wieczorze artystycznym mogliście usłyszeć na zakończenie spektaklu „Ławka”. Słowa te nie zostały rzucone na wiatr, oj nie! Tym razem chcemy zaprezentować coś, co umiejscowilibyśmy gdzieś pomiędzy spektaklem, a skeczem. Jaka będzie dokładnie forma „Kalejdoskopu uczuć”, bo tak go nazwaliśmy, tego nie wie nikt… (oprócz nas), ale, co konieczne w tym miejscu, należy zamieścić ostrzeżenie: „Uwaga! Mamy dużo pozytywnej, wiosennej energii i nie zawahamy się jej użyć przeciwko Wam!” A w zasadzie… DLA WAS :-) Jeżeli nie mieliście okazji spędzić wolnego czasu w takiej formie powinniście to zrobić razem z nami po raz pierwszy :-) Ciekawi Waszych przyszłych wrażeń, jesteśmy też niemal pewni, że przychodząc na KALEJDOSKOP UCZUĆ podejmiecie dobrą decyzję! :-) 
      Próby idą pełną parą. Z zainteresowaniem obserwujemy kreujący się na naszych oczach nowy twór, już dawno siedzący w niespasowanych wyobraźniach. Ujawnia się on w formie aktorstwa i muzyki, ale nie tylko, bo KALEJDOSKOP UCZUĆ to też proza i wiersze, nie tylko te poważne :-) Będą momenty wzruszeń, refleksji, zdziwienia, radości, śmiechu, a dla widzów o mocnych nerwach mamy też małą porcyjkę… obrzydzenia ;-) Słowem — istny KALEJDOSKOP!

      Zajrzyjcie do naszego terminarza, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat daty i miejsca występu. I jeszcze mały news na koniec — nowy twór, jakim jest Kalejdoskop uczuć, wygenerował następny — postanowiliśmy zacząć uwieczniać nasze próby. Czy to dobry pomysł? Wracajcie na stronę jak najczęściej i oceniajcie sami! Galerie już czekają! PRZEJDŹ DO GALERII >>
       No a później? Wypatrujcie plakatów i przyjdźcie na pierwszy na wsi WIECZÓR ARTYSTYCZNY! ;-)


1 komentarz:

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.