Nawigacja

Wrażenia po premierze Kalejdoskopu uczuć

Wrażenia po premierze Kalejdoskopu uczuć
Opublikowano dnia 6. kwietnia 2012r. || Komentuj

      Przypuszczamy, że wybierając się na „pierwszy na wsi wieczór artystyczny” do samego końca nie wiedzieliście, co tak naprawdę dla Was przygotowaliśmy… Można powiedzieć, że nawet my nie byliśmy stuprocentowo pewni ostatecznego efektu ;-)
      Nie będziemy pisać po raz kolejny, jakie atrakcje tworzą Kalejdoskop Uczuć. Za pomocą tego wpisu chcielibyśmy raczej zapytać Was, co o nim sądzicie? Czy wywarł na Was pozytywne wrażenie? A może wręcz przeciwnie? Dajcie znać w komentarzach!
      Okej, przyznamy się do czegoś. Od samego początku byliśmy świadomi ryzyka, jakie podejmujemy. Czy forma wieczoru będzie Wam odpowiadać? Czy zaplanowane atrakcje trafią w Wasze gusta? I, co najważniejsze, czy czas trwania występu nie będzie uciążliwy… Tak jak wspomnieliśmy na scenie, miała wyjść godzinka, no… góra półtorej, a wyszło niecałe dwie i pół… Dodajmy, zwiększając dramaturgię, że na tydzień przed premierą całość trwała zaledwie… trzy godzinki (ach, ten niepohamowany zew twórczości :-P ).
      Po Waszej reakcji końcowej mamy swoje przemyślenia na ten temat, ale nic nie da nam takiej pewności, jak Wasze słowa (także te pisane). A więc nie szczędźcie klawiatur! Piszcie co Wam się nie podobało, co było śmieszne, a co głupie. Co was wzruszyło, a co zgorszyło. 
      I może jeszcze jedno niestandardowe pytanie: Czy promocja występu była zauważalna w wystarczającym stopniu? Piszcie tutaj!

3 komentarze:

 1. Jako widz starszego pokolenia jestem mile zaskoczona przemyślaną formą wieczorku.wszystko w nim było,i śmiech i chwile wzruszeń.Podziwiam pomysłowość i coraz lepszy warsztat aktorsko-wokalny.Występy muzyków po prostu profesjonalne.
  Dziękuję za możliwość miłego spędzenia czasu i czekam na kolejne występy! Gratuluję i pozdrawiam:)Reklama była wystarczająca-kto zainteresowany ten znajdzie informację...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wierna fanka - Ola.31 maja 2012 13:23

  Kalejdoskop Uczuć był świetny ;) Zdolni aktorzy,dobra dawka humoru jak i namiastki prawdziwego życia ! Było na prawdę kapitalnie i czekam na kolejne występy ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wy jesteście po prostu niewiarygodni. :) Chciałam dodać, że co występ jestem z wami, i coraz bardziej mi się to podoba. Kalejdoskop Uczuć był genialny :D Jako fanka czekam na kolejne występy :)

  OdpowiedzUsuń

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.