Nawigacja

Galeria zdjęć - premiera Kalejdoskopu UczućMało kto wie, że "Kalejdoskop uczuć" był dla nas przełomowy. Możecie o nim poczytać tutaj i tutaj oraz obejrzeć kilka dodatkowych galerii z przygotowań. Oprócz tego w tym wieczorze artystycznym większość występów była debiutancka. Tak, tak, niespasowane debiuty na niespasowanej scenie! Teraz macie okazje poznać je wszystkie:
Photos by Martyna Kobielnik / Lena / P. Aneta

7 komentarzy:

 1. fajny zal !! ahahhahahahahha

  OdpowiedzUsuń
 2. To było super!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są super ale nie oddają tego jak było wesoło, rozwijacie się i to jest SUPER !!!!
  A może jakieś autorskie teksty do piosenek? Mam na was oko;)

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda,że nie nagrywacie swoich spektakli,bo aż chce się do nich powracać i oglądać się po raz kolejny :)
  Gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Macie naprawdę talent.!

  OdpowiedzUsuń
 5. szkoda słów zamknijcie tą szopke robicie wieś na wsi porażka dziękuje dobranoc

  OdpowiedzUsuń
 6. Wieś to zrobiłeś/łaś/ TY ! tym wpisem .Może masz lepsze pomysły i trochę czasu do zaoferowania ,-i trochę talentu choć jak przeczytałam to wątpię...!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Macie problem do nich macie problem do mnie ! Oni są super świetni ! Prezentują naszą wieś,gminę z jak najlepszej strony :) ! Każdy z nich ma talent :) ! Kalejdoskop uczuć świetny tak jak i wasze wszystkie spektakle :) ! można było na chwile zapomnieć o szarej rzeczywistości i wesoło oraz przyjemnie spędzić czas wolny :) NIESPASOWANI dziękuję za to ze jesteście :) i życzę dalszych sukcesów ;)

  OdpowiedzUsuń

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.