Nawigacja

Istoto, przybądź!

Istoto, przybądź!
Opublikowano dnia 7. lipca 2012r. || Komentuj

      Występowała z nami w Ławce. Pokazała twarz w piosence na 80-leciu zbrosławickiej szkoły (Wcale nie taka budowa cepa). Grała i śpiewała w Kalejdoskopie uczuć. Jej życie nie różniło się w zasadzie od życia przeciętnej nastolatki… do czasu kiedy zawitała na pierwszą próbę... od tamtej pory… zmieniło się ono diametralnie… Teraz śni już tylko niespasowanym snem, leży w niespasowanym łóżku, budzi się w niespasowany sposób, a na śniadanie zjada niespasowany chleb posmarowany niespasowanym masłem, popijając przy tym malinową herbatę… też niespasowaną.
      Kim jest ta niezidentyfikowana osóbka?
      Swoją postawą udowodniła nam już wiele, zaskarbiając sobie przy tym zaufanie ;-) Czego chcieć więcej? Niniejszym z radością ogłaszamy, że od premiery Kalejdoskopu uczuć Laura Witkowska staje się oficjalnie CZTERNASTĄ Niespasowaną! Mamy nadzieję, że będzie jej u nas dobrze.
      Wy również możecie przywitać Laurę, na przykład za pomocą komentarzy. Nie zapomnijcie też dopingować jej na scenie, bo nic tak nie motywuje, jak rozklaskana publiczność! Z naszej strony zapewniamy o jej sumiennej pracy oraz pokładach kreatywności! W zakładce SKŁAD znajdziecie zdjęcie Laury i krótkie „O sobie”. Czytajcie, oglądajcie i cieszcie się razem z nami. Oto na naszych oczach narodziła się kolejna Niespasowana :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.