Nawigacja

Po pierwszym plenerowym występie...

Po pierwszym plenerowym występie...
Opublikowano dnia 24. sierpnia 2012r. || Komentuj

      Jak wiecie, 15-go sierpnia wystąpiliśmy na Festynie Odpustowym w Zbrosławicach. Był to nasz debiut jeśli chodzi o tak zwany plener, tak więc nie obyło się bez stresu. Staraliśmy się dobrać repertuar pod atmosferę festynu, miało być wesoło i żywo.
      Mamy jednak pewien problem. Ponieważ reakcje publiczności nie były dla nas wystarczająco słyszalne, zakończyliśmy nasz występ z uczuciem konsternacji. Z jednej strony czuliśmy satysfakcję i byliśmy raczej zadowoleni z efektu końcowego, a z drugiej jednak odczuwalny po naszej stronie sceny mały entuzjazm publiczności powodował ponure myśli. Czy aby na pewno było dobrze? Czy to może otwarta przestrzeń sprawiła, że Wasze reakcje dochodziły do nas w małym stopniu i bawiliście się tak naprawdę przednio? Mamy nadzieję, że pomożecie nam rozwikłać tą zagadkę poprzez konstruktywne komentarze na temat występu. 
      Serdecznie dziękujemy za współpracę organizatorom festynu, zespołowi Remedium za użyczenie nagłośnienia oraz tradycyjnie Bibliotece za udostępnienie sali na próby.
      Na zakończenie chcielibyśmy zapytać Was, co chcielibyście zobaczyć w najbliższym czasie w wykonaniu Niespasowanych? Sami nie potrafimy zdecydować się na jedną z opcji, których jest naprawdę wiele, jak różnego rodzaju koncert, bajka, czy ponowne wystawienie Kalejdoskopu uczuć.

      Zapraszamy do galerii z występu! >>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.