Nawigacja

Powrót Butów nie do Pary

Powrót Butów nie do Pary
Opublikowano dnia 22. sierpnia 2012r. || Komentuj

      Po długiej, bo prawie rocznej nieobecności, „Buty nie do Pary” wracają na afisze. Tym razem czekać na Was będziemy w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie! To dla nas niezwykłe wydarzenie – po raz pierwszy do dyspozycji będziemy mieli scenę z prawdziwego zdarzenia! Próby idą pełna parą – poznajemy nowe miejsce, biegamy po kulisach, zaprzyjaźniamy się z kurtyną, wsłuchujemy się w akustykę sali i odgłos własnych kroków (skoków, podskoków i upadków również) na deskach CK Karolinka. Ogółem – przeżywamy nieustanne zauroczenie przestrzenią, z jaką do tej pory nie mieliśmy okazji się zetknąć. No i ta publiczność!!!
      A właśnie, skoro o tym mowa, to jest ona równie duża, jak całe zaplecze sceniczne, zatem mamy nadzieję, że Wasz udział w Naszym spektaklu nie będzie się ograniczał tylko do przeczytania niniejszych słów! Kochani! Łapcie, kogo macie pod ręką – dziadków, rodziców, ciotki i wujków, sąsiadów, dzieci sąsiadów, a nawet ich psa – i co tchu biegnijcie do Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie (Plac Jana Pawła II 2). Będziemy tam na Was czekać 30 września 2012 roku o godzinie 18:00! Zapewniamy, że znów Was zaskoczymy – „Buty…” dziś, nie są już tymi „Butami…” z przed roku. Odświeżyliśmy skórę, wymieniliśmy sznurówki i… po prostu musicie to zobaczyć sami! A wstęp… tradycyjnie już - WOLNY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.