Nawigacja

Warsztaty Gospel w Poniszowicach

Warsztaty Gospel w Poniszowicach
Opublikowano dnia 24. sierpnia 2012r. || Komentuj


   
      29. i 30. sierpnia, czyli już u schyłku wakacji, Niespasowane dziewczyny w liczbie czterech uczestniczyły w Warsztatach Gospel, które odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Poniszowicach. Ich organizacją i prowadzeniem zajmował się absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (specjalność: Prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych) – Michał Głąb. Oprócz zajęć z Michałem nasze dziewczyny miały też okazję popracować indywidualnie z Grażyną Dzwonowską, która przybliżyła im wiedzę na temat techniki śpiewu. Dwudniowe, wielogodzinne śpiewanie zwieńczył koncert z towarzyszeniem muzyków – instrumentalistów. W repertuarze chóru usłyszeliśmy piosenki gospel oraz Negro Spirituals. Jak obiecywał plakat atmosfera podczas warsztatów była wspaniała, ale o tym najlepiej opowiedzą ich uczestniczki:

 „Warsztaty Gospel w Poniszowicach były dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Dawka pozytywnej energii i profesjonalizm sprawiły, że w ciągu 16 godzin przygotowaliśmy naprawdę dobry koncert. Na wielkie uznanie zasłużyli genialnie muzycy oraz organizator Michał Głąb. Ostatnie dni wakacji 2012 roku na długo zostaną w mojej pamięci.” 
Weronika Pluta 

 „Co myślę o warsztatach? Hm… Było bardzo fajnie. Pierwszy raz brałam udział w takim przedsięwzięciu i wspominam je bardzo miło. Poznałam bardzo ciekawych ludzi i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie okazja na to, by znów spotkać się w tym samym gronie.” 
Weronika Macioszek 

„Uważam, że III Warsztaty Gospel w Poniszowicach zostały bardzo dobrze zorganizowane. Prowadzący - Michał Głąb posiada bardzo duża wiedzę na temat muzyki, którą w profesjonalny sposób nam przekazał. Dla osoby, która uwielbia muzykę i kocha śpiewać takie zajęcia są wprost idealne. Atmosfera była bardzo fajna, wszyscy bawili się świetnie, a Michał zajęcia prowadził na luzie (ale jak trzeba było to wszyscy potrafili się właściwie zachować). Podsumowując warsztaty były bardzo dobrym, nowym doświadczeniem. Można było zdobyć wiedzę na temat śpiewu, a koncert drugiego dnia wyszedł świetnie.” 
Wiki Michalczok 

„Wrażenia po warsztatach są bardzo pozytywne. Podobało mi się ponieważ mogłam być sobą, nie patrzeć czy trafiam w dźwięk czy nie… wyrażałam siebie. Wiem, że chciałabym robić coś takiego częściej, oczywiście z wszystkimi Niespasowanymi J. Lekcje z nauczycielką śpiewu były świetne, można się było dużo nauczyć. Mam nadzieję, że kiedyś wszyscy weźmiemy udział w podobnych warsztatach. Ogółem było zaje…fajnie i teraz wiem, że chciałbym się na poważnie zajmować muzyką :D” 
Julka Barszcz 

      Odsyłamy do galerii zdjęć oraz na strony: www.gok.rudziniec.com i www.chor.vot.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.