Nawigacja

Po występie w Radzionkowie...

Po występie w Radzionkowie...
Opublikowano dnia 12. października 2012r. || Komentuj   

      Występ w Radzionkowie już za nami. Czym był (i nadal jest) dla naszej grupy? Na pewno niespasowanym kamieniem milowym w dążeniu do oczekiwanego poziomu i wyjściu poza granice naszej poczciwej gminy. Ale nie tylko, to również ogromna satysfakcja z wykonanego zadania i dziecięca wręcz frajda (na przykład kiedy jeden głośny, niespodziewany beeek rozwesela wszystkich — łącznie z aktorami).
      Teraz możemy powiedzieć, że pewien etap, a swego rodzaju także sprawdzian, mamy już za sobą. Pewnie, że nie był to występ na Broadwayu ;-) Ale przecież najważniejsze jest to, żeby robić to, co się lubi — z pasją. I mamy nadzieję, że właśnie tą pasję widać było na scenie. No, a kiedy ma się przy tym do dyspozycji dużą (ogromną wręcz) garderobę, zaplecze techniczne, ludzi chętnych do pomocy i… (łał!) oddzielne WC… czy trzeba dodawać coś jeszcze? ;-) 
      Przy okazji występu w Karolince staraliśmy się w możliwie najlepszy sposób dotrzeć z reklamą do zainteresowanych i tych, którym było wszystko jedno (może nawet przede wszystkim do nich). Zaproszenia na występ, można by rzec, były wszędzie! Rozdane wizytówki, plakaty rozwieszone w kilku miastach, na osiedlach, w sklepach no i oczywiście w sieci. Do tego jeszcze artykuł w Gwarku, informacja w dodatku tarnogórskim do Dziennika Zachodniego i półstronicowy plakat w Wieściach Gminnych. A gdyby tego było mało — audio-zaproszenie w Radiu Piekary (posłuchaj >>). Kurde, dużo tego!
      W tym miejscu wypada nam podziękować wszystkim tym, którzy nam pomogli, a więc: DZIĘKUJEMY!!! I naturalnie polecamy się na przyszłość.

      A tymczasem obserwujcie naszą stronę i czekajcie na wieści o kolejnych występach. Zdradzimy, że ponownie spotkamy się już w listopadzie!

Zapraszamy również do galerii zdjęć z występu! >>

Oraz do relacji na stronie CK Karolinka! >>

Dzięki uprzejmości pani Alicji Jurasz możemy uwiecznić artykuł, o którym mowa wyżej:


A tak wyglądało zaproszenie w naszej lokalnej gazecie:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.