Nawigacja

Koncertowe nastroje

Koncertowe nastroje
Opublikowano dnia 04. grudnia 2012r. || Komentuj 

     Minął już ponad tydzień, odkąd spotkaliśmy się w jesienny wieczór na pierwszym niespasowanym koncercie. Oczywiście na gorąco mieliśmy tysiące wrażeń, którymi dzieliliśmy się między sobą, zajadając ciasteczka ;-) Coś wyszło super, coś nie do końca tak jak powinno… Normalka :-) Ale kiedy emocje już opadły i patrzymy na ten dzień z perspektywy czasu, można wyciągnąć konkretne wnioski. Jednym z nich jest fakt, że koncert „jakoś tak szybciej zleciał” niż dotychczasowe spektakle, które przecież trwają tyle samo czasu. Uczymy się reakcji publiczności i analizujemy Wasz gust po to, żeby następnym razem podobać się jeszcze bardziej. Jesteśmy świadomi swoich braków, ale chcemy wyjść im naprzeciw i dalej się rozwijać! Także w kwestii obsługi sprzętu nagłośnieniowego, który nie raz nie dwa przysparza nam wiele stresów, a Wam słuchowych niespodzianek.
      Zawsze zachęcamy wszystkich, żeby komentowali nasze występy w księdze gości lub pod konkretnymi wpisami nie po to, żeby chwalić się ilością opinii, lecz żeby wiedzieć, co się Wam nie podobało, a co zechcielibyście zobaczyć jeszcze raz. Mamy nadzieję, że będzie tak i tym razem :-)
       Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w organizacji i promocji występu!

       Galeria zdjęć z koncertu >>

      Zapraszamy też na sobotni kiermasz i spotkanie z Mikołajem oraz jego przyjaciółmi. Szczegóły tutaj: Co, gdzie, kiedy?

      A czy zauważyliście, że od jakiegoś czasu możecie polubić nas na fecebooku? Wystarczy kliknąć lubię to w prawej kolumnie na stronie newsy lub w stopce na każdej ze stron. Zapraszamy na naszą fecebookową stronę, tam dowiecie się jeszcze więcej ciekawych rzeczy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.