Nawigacja

Warsztaty wokalne


Warsztaty Wokalne
Opublikowano dnia 03. stycznia 2013r. || Komentuj

      Grudzień to niewątpliwie czas prezentów. Nie zapomnieliśmy o tym i sprawiliśmy sobie swój  :-) I nie chodzi tutaj o samą przyjemność, bo trzeba było dać również coś od siebie. 22 grudnia odbyły się pierwsze niespasowane warsztaty wokalne, prowadzone przez panią Annę Chęcińską, która wnikliwie oceniła nasze występy, przekazując potem pomocne i rzetelne uwagi, również jeżeli chodzi o ruch sceniczny. Następnie każdy z nas miał okazję indywidualnie popracować z p. Anią nad swoim głosem, przede wszystkim poznać go, a następnie nauczyć się nad nim panować. No, a potem to już tylko śpiewać, śpiewać, śpiewać… :-)
      Serdecznie dziękujemy p. Ani za chęci, poświęcony czas i przede wszystkim wiedzę, którą posiada i sukcesywnie nam przekazuje. Dziękujemy także Wam, bo wykorzystując „pomoc z kapelusza” mogliśmy podziękować za warsztaty upominkiem. Chcemy też wyrazić nadzieję, że nie były to nasze ostatnie warsztaty :-) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.