Nawigacja

Bajkowe Tournée!

Bajkowe Tournée!
Opublikowano dnia 30. czerwca 2013r. || Komentuj

      Udało się! Pierwsze Niespasowane Tournée z bajkowym przedstawieniem pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” właśnie zapisało się w naszej historii! I mimo, że trwało zaledwie jeden dzień i zamknęło się w niecałych czterech godzinach to jesteśmy z niego niezwykle dumni, bo kosztowało nas wiele wysiłku i determinacji.
      Zaraz po premierze „Śnieżki”, która odbyła się, jak pamiętacie, 25-go maja tego roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach, doszliśmy do wniosku, że owoc naszej pracy chcemy pokazać większej ilości dzieci. A gdzie znajdziemy ich więcej jak nie w przedszkolu i szkole? ;-) Udało nam się ustalić dogodny termin i już 27-go czerwca ruszyliśmy w stronę Przedszkola nr 1 w Zbrosławicach, a następnie do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kamieńcu.
      Cóż to było za przeżycie! Nie dość, że wystąpiliśmy właściwie z marszu, bo bez żadnej próby w Przedszkolu i Szkole, to jeszcze przed tak wymagającym i uważnym widzem, jakim są dzieci! Dziesiątki wpatrzonych oczek było dla nas nie lada wyzwaniem, ale jesteśmy dumni, że je podjęliśmy, w końcu uśmiech dziecka i jego radość to rzeczy bezcenne! Niezmiernie cieszy nas również fakt, że udało się zaprosić na nasz występ w Przedszkolu także klasy I – III z tamtejszej Szkoły Podstawowej i na odwrót w Kamieńcu – do Szkoły zawitało Przedszkole!
      Mamy nadzieję, że dzieci długo będą o nas pamiętać, a jeśli pamięci będzie trzeba trochę pomóc, to zapraszamy do naszej Galerii, w której można zobaczyć pamiątkowe zdjęcia bohaterów bajki z grupami przedszkolnymi i klasami szkolnymi >>
      Dziękujemy za współpracę i polecamy się na przyszłość!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.