Nawigacja

Hity wszech czasów za nami!

Hity wszech czasów za nami!
Opublikowano dnia 3. listopada 2013r. || Komentuj

      Mission Impossible, Skyfall, Titanic czy też Shrek 2 – to kultowe filmy okraszone niezapomnianą muzyką, którą mieliście okazję usłyszeliście niedawno, w niespasowanym wykonaniu.
      Na Koncert muzyki filmowej „Hity wszech czasów”, pomysły sypały się od pierwszej próby! Liczba piosenek rosła z każdą minutą, a próby trwały już od wakacji! aMomentami bywało ciężko... ale dzięki zaangażowaniu całej grupy i determinacji każdego z nas, premiera nastąpiła stosunkowo szybko.
      Przed występem, jak to przed występem… stres był niewyobrażalnie wielki! Stroje, makijaż, rekwizyty, mikrofony, statywy, instrumenty, pulpity i nieskończenie wiele innych rzeczy do ogarnięcia tylko potęgowały uczucie niepokoju, ale na całe szczęście, zawsze znajdą się takie osoby, które potrafią zachować zimną krew i nie histeryzując za kulisami, motywują wszystkich i nakręcają pozytywnym myśleniem. A właśnie, skoro mowa o kulisach… Szczerze możemy powiedzieć, że scena to dobra przykrywka dla tego co dzieje się za nią... a dzieje się, oj dzieje! Potwierdzi to zwłaszcza jedna z osób, która zazwyczaj siedziała na publice i przyglądała się naszej twórczości, teraz bowiem sama mogła poznać emocje i odczucia związane z występowaniem na scenie. Mowa tu rzecz jasna o naszym nowym niespasowanym nabytku – Adrianie Kuś! Znakomity wokalista i aktor! Ale o nim dowiecie się czegoś więcej już w najbliższym newsie ;)
      Debiuty? O tak! Debiuty na Koncercie, gościły bardzo często… Pamiętacie Adasia, Weronikę, Laurę i Nicolę w Time of My Life? Z tego co wiemy, nie tańczą oni na co dzień… A Wiki w operowym wydaniu? To dopiero był występ! Kto nie był niech żałuje :P Nie zapominajmy też o Desperado i akompaniamencie sześciu gitar! Tak! Sześć gitar! Dziewczyny dały czadu! :) Krzysiu natomiast poszerzył grono instrumentalistów w grupie i znakomicie wykazał się grą na pianinie, bo przecież nie każdy potrafiłby ogarnąć pianino, wokal, akustykę i przygotowania do następnych piosenek ze swoim udziałem.
     Mimo wszystko, największe podziękowania należą się Wam, drodzy widzowie! Cieszymy się bardzo, że z każdym naszym występem jest Was coraz więcej i liczymy że tendencja będzie dalej rosnąca!
      Czy mając w pamięci mankamenty i drobne pomyłki możemy jednak wnioskować, że Koncert się udał? Wchodźcie i komentujcie nasz występ na stronie oraz odwiedzajcie nasz profil na Facebooku. Już teraz możemy powiedzieć, że nie poprzestaniemy na pierwszym Koncercie z cyklu Muzyki Filmowej! Dlatego miejcie się na baczności i oczekujcie informacji zarówno w sieci jak i na tablicach informacyjnych :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.