Nawigacja

Niespasowany Adrian

Niespasowany Adrian
Opublikowano dnia 14. listopada 2013r. || Komentuj

      Wspominaliśmy w ostatnim newsie, że Adrian stał się już oficjalnie jednym z nas. Widzieliście Go już na scenie w Królewnie Śnieżce i całkiem niedawno w koncercie Hity wszech czasów. Obiecaliśmy, że poznacie Adriana nieco bliżej. No i proszę bardzo, dotrzymaliśmy słowa! :)

      Jestem Adrian Kuś, ale zwą mnie Misiek. Interesuję się filmami, dobrymi grami i oczywiście muzyką. Kocham geografię i informatykę. Jestem megaśnym leniem, ale jak już się za coś wezmę, to staram się zawsze doprowadzić to do końca. Bardzo lubię pomagać i staram się umieć słuchać innych. Jakbym miał opisać się jakimś cytatem to, hmmm... może wybrał bym ten: "Jestem każdym tym mało istotnym i tym ważnym." Dobra, tyle o mnie. Może teraz troszkę o tym jak się zaczęło...
      Moja przygoda z Niespasowanymi zaczęła się podczas prób do Bajki Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, że Niespasowani zaproponowali mi wspólny występ. Mnie, takiej zwykłej osóbce, która uważała się za wielkie beztalencie. Jednak już teraz mogę powiedzieć, że z występu na występ czuję coraz mniej tremy, a coraz więcej wiary w siebie :) Największym wyzwaniem i to pod wieloma względami był dla mnie Koncert Muzyki Filmowej Hity wszech czasów, podczas którego odkryłem mały talent muzyczny stwierdzając, że jednak chyba nie wyję aż tak bardzo :) W przyszłości bardzo chciałbym się rozwijać aktorsko. Moją wymarzoną rolą jest główny bohater w jakimś romansidle :) Bardzo lubię i podziwiam wszystkich aktorów, bo już wiem co to za wysiłek. To chyba wszystko o mnie i o tym jak to się zaczęło. 

      W zakładce skład pojawiła się grafika i krótki opis Adriana. Musicie to zobaczyć! Aha, no i nie zapomnijmy życzyć mu świetnie spędzonego czasu w naszym gronie. Niech się chłopak rozwija razem z nami, a co! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.