Nawigacja

Po Świątecznym Kolędowaniu

Po Świątecznym Kolędowaniu
Opublikowano dnia 26. grudnia 2013r. || Komentuj

Wraz z księdzem proboszczem zbrosławickiej parafii zaprosiliśmy mieszkańców Zbrosławic i okolicznych miejscowości do wspólnego kolędowania w II Dzień Świąt. Jaka była nasza radość, kiedy wszyscy zaczęli śpiewać razem z nami już od pierwszych dźwięków! Przy akompaniamencie gitary śpiewaliśmy znane kolędy i pastorałki oraz mniej znane, ale równe piękne piosenki świąteczne. Jesteśmy mile zaskoczeni, że przybyliście do nas tłumnie, bo jak wspomniał Ksiądz Proboszcz — nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu kolędowaliśmy w niepełnym składzie, a to ze względu na świąteczny czas, a jak wiadomo, to czas odwiedzin. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Do newsa dołączamy też krótki filmik, jaki udało się nagrać podczas kolędowania :)


3 komentarze:

  1. Kolędowanie wyszło wam pięknie ! W końcu mogliśmy udać się na kolędowanie z młodzieżą i instrumentami a nie acapella jak było dotychczas.Miło że uczestniczycie w życiu parafii :) dziękujemy za przepiękny koncert i mamy nadzieję że powtórzycie to za rok ;)
    GRATULACJE !

    OdpowiedzUsuń
  2. Pamiętam pięknie było , pozdrowienia i do o zobaczenia

    OdpowiedzUsuń

JEŻELI CHCESZ WPISAĆ SIĘ, UŻYWAJĄC PSEUDONIMU, TO Z WIELU OPCJI "KOMENTARZ JAKO:" (PONIŻEJ) WYBIERZ NAZWA/ADRES URL. PSEUDONIM WPISZ W POLU "NAZWA" POZOSTAWIAJĄC NIEWYPEŁNIONE POLE PRZY ADRESIE URL.